מט"י-מרכז טיפוח יזמות

 

אורי שרף, יו"ר הוועד המנהל של מט"י ירושלים

ונשיא פורום מט"י ליזמות בישראל ממליץ על מסר אחד יחסי ציבור

 

לכבוד ולעונג לי להמליץ על מסר אחד, משרד ליחסי ציבור, בראשותו של מר פיני קבסה. אנו במט"י ירושלים, המרכז לטיפוח יזמות עסקית, עובדים עם משרד זה משנת 2001 לשביעות רצוננו המלאה.

המבחן העיקרי על פיו ניתן לשפוט את תפקודו של משרד יחסי הציבור הוא מבחן התוצאה. עבודה מייגעת ועקשנית של פיני קבסה וצוותו המקצועי גרמה להחדרה שיטתית ומקיפה של מידע על ארגוננו בקרב ציבור הלקוחות שלנו. כ- 300 יזמים ובעלי עסקים פונים אלינו, מדי חודש, לקבלת ייעוץ, הדרכה, מימון ושירותים נוספים הקשורים להקמה והרחבה של עסקים קטנים ובינוניים. כאשר הם נשאלים מניין הם יודעים על מט"י, רבים מהם משיבים:"מה השאלה? מי לא יודע בירושלים על מט"י?". מאחר שאנו משקיעים סכומים קטנים ביותר בפרסום מודעות בתקשורת, עולה שעיקר המידע אודותינו מגיע לידיעת הציבור הודות לפעילות משרד יחסי הציבור.

אמנם שמו של המשרד הוא "מסר 1", אך בפועל הוא מצליח להעביר בשירותו של הלקוח לא רק מסר אחד אלא מסרים רבים ומגוונים. הפעילות של מט"י היא בעלת אופי חברתי-ציבורי, עובדה שנקלטה במהירות אצל פיני ואנשי צוותו, הטורחים להדגיש זאת ואף להנגיש את מט"י ושירותיו לפלחי אוכלוסיה שבאופן טבעי נוטים להדיר עצמם מקבלת שירות מהסוג הניתן על ידינו. במקביל יודע המשרד לפנות גם אל אוכלוסיות מבוססות יותר וליצור בקרבם עניין במעשינו ובשירותינו.

הקשרים הטובים והנעימים של מנהל המשרד וצוותו עם אנשי התקשורת מאפשרת להם להגיע לחשיפה מרשימה ביותר בעיתונות ובתקשורת האלקטרונית אודות פעילות הגורמים והמוסדות שעבורם הם עובדים. מדובר בעבודה מייגעת ועקשנית, המחייבת לא רק פנייה לתקשורת אלא גם עבודת חריש ואיסוף שיטתי של מידע חדש בקרב הגורמים שאותם הם מייצגים.

לשבחו של מנהל המשרד, פיני קבסה, ייאמר כי לא פעם נרתם אישית, ואף רתם את פעילות משרדו, לקידום נושאים חברתיים-קהילתיים, וזאת ללא קבלת תמורה כספית כלשהיא. כך, למשל, פעל המשרד לעזרת המרכז הקהילתי לב העיר בעת ניהול מערכת הבחירות לועד סוחרי מרכז העיר, או לעזרת הרשות לעסקים קטנים ובינוניים שנזקקה לעזרתו הלוביסטית בסוגיה מסויימת.

בנוסף לתפקידי כיו"ר הועד המנהל של מט"י ירושלים, אני מכהן גם כנשיא פורום מט"י ליזמות עסקית בישראל. זהו פורום משותף לעמותות ולמנהלי המט"י ברחבי הארץ. לנוכח ההצלחות המרשימות של מסר אחד ופיני קבסה בקידום החשיפה של מט"י ירושלים, החליטו ראשי פורום מט"י מרחבי הארץ לרתום את מסר אחד ופיני גם לקידום ענייני הפורום כולו. כך שהחל משנת 2005 מסר אחד ופיני קבסה מייחצנים את כל מרכזי טיפוח היזמות בישראל לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

 

 

 

messer1@bezeqint.net

02-6541822

שלח

שם פרטי:

שדה חובה

תודה רבה

אנו נחזור אליך בהקדם

טלפון:

שדה חובה

דוא"ל:

שדה חובה

צור קשר

לקבלת הצעה נא מלאו את הפרטים בטופס הבא ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.