הטכניון

 

דובר הטכניון, עמוס לבב

 

שימשתי כדובר הטכניון משנת 2002 ועד צאתי לגמלאות בשנת 2014. בשלוש השנים האחרונות לכהונתי נהנה הטכניון משירותיהם של מר פיני קבסה וחברת ייעוץ התקשורת שלו, "מסר 1".

יכולתו המקצועית של מר קבסה באה מיד לידי ביטוי וניכר שיפור ניכר בקשריו של הטכניון עם התקשורת הארצית והמקומית. נוכחותו של הטכניון בתקשורת גדלה בשיעור ניכר. פיני קבסה ואנשי משרדו שירתו את דוברות הטכניון בכל ההיבטים - כתיבת הודעות לעיתונות והפצתן, מיתוג הטכניון וייזום פעולות תקשורתיות.

לשיא הגיעה עזרת המשרד בשנת 2014, עת פרופסור דן שכטמן זכה בפרס נובל לכימיה. פיני קבסה ומשרדו סייעו לדוברות הטכניון למנף את ההישג האישי של פרופסור שכטמן לתועלת הטכניון, הן בייזום ואירגון אירועי סטודנטים סביב טקס הענקת הפרס והן בהוצאת הודעות לתקשורת על חתן הפרס, מעבדתו, הפקולטה שלו ובני משפחתו. על כך זכו המשרד ודוברות הטכניון בפרס "האריה השואג" של איגוד הדוברים ויועצי התקשורת. אני ממליץ על מר פיני קבסה ומשרדו בפני כל גורם ואירגון הזקוקים ליחסי ציבור מקצועיים ויעילים.

 

 סמנכ"ל השיווק של הטכניון - גבי שטרן

 

במהלך השנים נעזר הטכניון בשירותי משרד יחסי הציבור מסר אחד. המשרד העניק שירותי ייעוץ ויחסי ציבור כחלק מפעילויות השיווק מול קהלי היעד שלו בארץ ובעולם. באותה תקופה כיהנתי כסמנכ"ל השיווק של הטכניון ומשרד מסר אחד בראשות פיני קבסה,  עבד ישירות מולי.

המשרד העניק את השירותים במהלך השנים 2011-2014 וליווה פעילויות, אירועים וכנסים רבים הקשורים בעבודת הטכניון. גולת הכותרת של הפעילות היתה בעת זכייתו של פרופ' דן שכטמן בפרס נובל והמשרד נרתם להעניק את מלוא תמיכתו להצלחת האירוע בקרב מאות רבות של כלי תקשורת בארץ ובעולם. בעקבות פעילות זו זכה המשרד יחד עם הטכניון לאות הוקרה מהקולגות בפרס איגוד יחסי הציבור בישראל. המשרד זכה להערכה על פעילויותיו והיוזמות השונות במסגרת הטכניון מכלל ראשי הנהלת המוסד. בתום תקופת ההתקשרות עם המשרד עמד הטכניון בראש הרשימה של החשיפות התקשורתיות מכלל המוסדות להשכלה גבוהה בישראל.

 

 

messer1@bezeqint.net

02-6541822

שלח

שם פרטי:

שדה חובה

תודה רבה

אנו נחזור אליך בהקדם

טלפון:

שדה חובה

דוא"ל:

שדה חובה

צור קשר

לקבלת הצעה נא מלאו את הפרטים בטופס הבא ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.